Felieton

Tom Clancy's The Division 2 nie będzie dostępne na Steamie; zobacz trailer wersji PC

Patryk Purczyński, 09 stycznia 2019 19:23 10

Ubisoft ogłosił ważną informację dotyczącą dystrybucji Tom Clancy's: The Division 2 i zaprezentował najważniejsze funkcje wersji pecetowej.

The Division 2 nie będzie dostępne na Steamie - poinformował Ubisoft. Decyzja ta jest następstwem umowy zawartej z Epic Games. W jej ramach wspomniana produkcja sieciowa francuskiego giganta będzie dystrybuowana na pecetach jedynie w Epic Games Store i oczywiście na platformie Uplay. Sprawę w następujący sposób komentuje Chris Early, wiceprezes ds. nawiązywania współpracy w Ubisofcie:

"Powierzyliśmy Epicowi zadanie dostarczenia bezproblemowej przerpawy naszym fanom, począwszy od składania zamówień przedpremierowych na grę i cieszenia się z naszej bety, aż po premierę. Epic wciąż zaprowadza nowy porządek w przemyśle gier wideo, a jego model cyfrowej dystrybucji jest tego najnowszym przykładem. To coś, co Ubisoft chce wspierać".

Dostęp do wspomnianych testów wersji beta będzie można uzyskać poprzez składanie zamówień przedpremierowych na The Division 2. Premiera gry zaplanowana jest na 15 marca. Oprócz powyższej wiadomości, Ubisoft przygotował dla pecetowców jeszcze jedno - film przedstawiający najważniejsze wyróżniki wersji na komputery osobiste. Możecie zobaczyć go właśnie tu:

Ubisoft chce wydać co najmniej trzy wysokobudżetowe gry do marca 2020
The Division 2 z większą liczbą zamówień przedpremierowych na PC niż pierwsza część
Zobacz pierwsze 12 minut zabawy z Far Cry: New Dawn
Far Cry: New Dawn co najwyżej "niezłe" - przegląd ocen
najnowsze