News

Premiera The Last of Us: Part II w tym roku?

Patryk Purczyński, 07.01.2019 17:57 0

The Last of Us: Part II byłoby z pewnością cennym elementem tegorocznego kalendarza wydawniczego na PS4. Czy gra faktycznie zadebiutuje w tym roku?

Choć od zapowiedzi The Last of Us: Part II minęły już ponad dwa lata, Sony nadal nie podało choćby przybliżonego terminu wydania gry. Zniecierpliwionym fanom produkcji studia Naughty Dog z pomocą spieszy jednak alanah Pearce, była członkini redakcji IGN. Ujawniła ona na Twitterze (obecnie wpisy są skasowane, ale, jak wiadomo, w sieci nic nie ginie), że premiera wspomnianego tytułu zaplanowana jest na 2019 rok.

"Jeśli nie możecie znaleźć nic oficjalnego to znaczy, że mój mózg zapamiętał coś i uznał, że było to podane do wiadomości publicznej. Naprawdę trudną sztuką w byciu częścią świata mediów gier jest pamiętanie tego, co wolno i nie wolno ci wiedzieć - i kiedy" - przyznała Pearce. Odnośnie samego terminu wydania dodała: "słyszałam to wielokrotnie z wielu źródeł. Nie jest tak, że to się nie może zmienić i wszystko jest już pewne na mur-beton, skoro nie zostało to ogłoszoe publicznie".

The Last Of Us: Part II zostało ogłoszone w grudniu 2016 roku. Niedawno poznaliśmy nowe informacje na temat trybu wieloosobowego gry.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.