Premiera The Elder Scrolls VI, dużo hitów od Ubisoftu, Gwiezdne wojny od Respawn - 2019 wg Michaela Pachtera

Patryk Purczyński
2019/01/02 20:30
7
0

Michael Pachter wygłosił kilka śmiałych prognoz na 2019 rok. Obejmują one przede wszystkim premiery głośnych tytułów, ale i przejścia na f2p.

Premiera The Elder Scrolls VI, dużo hitów od Ubisoftu, Gwiezdne wojny od Respawn - 2019 wg Michaela Pachtera

The Elder Scrolls VI ukaże się w 2019 roku - uważa analityk Wedbush Morgan Securities, Michael Pachter. Prognozę swą opiera on na stwierdzeniu, że Bethesda potrzebuje szybkiej rehabilitacji po fiasku z Falloutem 76, a takową może zapewnić premiera nowego TES-a. Problem w tym, że prace nad grą mogą nie być na wystarczająco zaawansowanym etapie, by mogło się to ziścić. - Oczekuję, że przyspieszą produkcję - kwituje. Jak sam jednak zaznacza, debiut "szóstki" wieszczył już na 2017 i 2018 rok...

Na tym jednak nie koniec odważnych tez Pachtera. Jego zdaniem w ciągu najbliższych 12 miesięcy wyjątkowo aktywny będzie Ubisoft, wprowadzając na rynek aż cztery tytuły AAA. Co ciekawe, trzy z nich - Splinter Cell, Watch Dogs i Rainbow 6 nie zostały jeszcze nawet zapowiedziane. Czwartym jest Skull & Bones. W tyle za Francuzami nie zostanie Respawn Entertainment, które dostarczy wg analityka zarówno Titanfalla 3, jak i nową grę spod znaku Star Wars. Doczekamy się też wielkich zapowiedzi ze strony Take-Two (nowy Bioshock, kolejna produkcja Rockstara), ale premier nastąpią dopiero w 2020.

GramTV przedstawia:

Wielkimi bez wątpienia wydarzeniami mogłyby się okazać przejścia Overwatcha i Blackouta na model free-to-play. Blizzard zrobi to w celu dotarcia ze swoją grą do jeszcze szerszego grona odbiorców, zaś Activision co najmniej na miesiąc przed premierą kolejnego Call of Duty, celem lepszego wypromowania nowej części.

Pozostałe prognozy Michaela Pachtera obejmują wypuszczenie w pełni przenośnego Switcha za 199 dolarów oraz rozwój serwisów streamingowych.

Komentarze
7
Headbangerr
Gramowicz
03/01/2019 20:00

Powróżyć z fusów to ja sobie też sam mogę. Nie potrzebuję Pachtera, żeby wiedzieć, że jeśli Bethesda się nie obudzi, to TESVI będzie jej ostatnim gwoździem do trumny.

Usunięty
Usunięty
03/01/2019 14:09

Srały muchy, będzie wiosna. To nie analityk tylko wróżbita.

Usunięty
Usunięty
03/01/2019 11:25
Shozos napisał:

Co to za bożalsięboże wypociny?

A nawet pożal się.

Sam napisałem wypocinę, rip.
Trwa Wczytywanie