Monster Hunter World ze specjalnym wydarzeniem dla fanów serii Assassin’s Creed

LM
2018/12/29 12:58
0
0

Misja dostępna jest na razie wyłącznie dla konsolowych wersji tytułu.

Firmy Capcom i Ubisoft połączyły siły w świecie wykreowanym na potrzeby gry Monster Hunter World na potrzeby specjalnego wydarzenia, które z pewnością zainteresuje fanów cyklu o zmaganiach Asasynów z Templariuszami. W wydanej z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One wersji gry Monster Hunter World pojawiła się nowa misja – SDF: Silent, Deadly, and Fierce. Jeśli uda Wam się ją ukończyć, to w nagrodę odblokujecie zbroję Bayeka z gry Assassin’s Creed Origins albo strój asasyna, który nosił niegdyś Ezio Auditore da Firenze.

Monster Hunter World ze specjalnym wydarzeniem dla fanów serii Assassin’s Creed

Do ukończenia misji SDF: Silent, Deadly, and Fierce wymagane jest wyeliminowanie trzech potworów – Odogarona, Deviljho i Lunastry. W ten sposób otrzymamy specjalny komponent – Senu’s Feather – który pozwoli odblokować kostiumy. Warto zaznaczyć, że zbroja Bayeka nie ma żadnego wpływu na statystyki protagonisty, ale za to szata Ezio zwiększy prędkość poruszania bohatera i współczynnik odpowiedzialny za pozostawanie niezauważonym.

GramTV przedstawia:

Informacja o rozpoczęciu wydarzenia pojawiła się na oficjalnym twitterowym koncie serii Monster Hunter. Nie wskazano tam jednak czy omówiona tutaj misja zostanie udostępniona dla pecetowej wersji gry. Akcja zakończy się 10 stycznia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!