Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders z datą premiery na PC i konsolach

LM
2018/12/21 11:31
0
0

Zobacz gameplay trailer gry w świecie animowanego filmu Jak wytresować smoka.

Outright Games ujawniło oficjalną datę premiery nowej gry na licencji animowanego filmu studia Dreamworks – Jak wytresować smoka, czyli Dragons: Dawn of New Riders. Ujęta w przyjemnej dla oka oprawie wizualnej gra akcji ukaże się w Europie dokładnie 1 lutego (15 stycznia w US) na PC i konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Przy okazji do sieci trafił najnowszy zwiastun Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders, który znajdziecie na dole wiadomości.

Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders z datą premiery na PC i konsolach

Akcja gry koncentruje się na nowych postaciach – Scribbler to badacz, próbujący odzyskać swoje wspomnienia, a jego smok Patch jest unikalnym okazem hybrydowej rasy gadów. Z pomocą Czkawki i Szczerbatka staramy się pomóc bohaterom w ich misji, jednocześnie stając do walki ze złym smokiem Eirem. Podczas zabawy udamy się do zaprezentowanych w filmach lokacji i spotkamy znanych nam bohaterów. Całość obok ciekawej historii zaoferuje nam system walki, masę elementów platformowych i pomniejsze zagadki logiczne. Warto zaznaczyć, że Dreamworks Dragons: Dawn of New Riders dostępne jest jedynie w pełnej angielskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Powiązany z omawianą produkcją film animowany Jak wytresować soma 3 (How to Train Your Dragon: The Hidden World) zadebiutuje w Polsce 15 lutego 2019 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!