News

Shadow of the Tomb Raider z najnowszą aktualizacją i DLC The Pillar

LM, 19.12.2018 09:56 5

Gra ukazała się 14 września na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Square Enix udostępniło najnowszy pakiet dodatkowej zawartości – The Pillar – na serwerach wydanej we wrześniu, finalnej odsłony trylogii o nowych przygodach słynnej archeolog Lary Croft - Shadow of the Tomb Raider. Obok tego pecetowa wersja gry doczekała się kilku istotnych poprawek w najnowszej aktualizacji, wśród których niestety wciąż zabrakło wsparcia dla obiecanej przed premierą gry technologii ray tracing firmy Nvidia.

W DLC The Pillar ponownie udaje się w poszukiwaniu starożytnego artefaktu, którym jest tym razem Shield of the Age-Maker. Po drodze musi stawić czoła nie tylko niebezpieczeństwom grobowców czy ekstremalnym warunkom atmosferycznym, ale też dążącej do przejęcia tarczy organizacji Trinity. Pakiet trafił już na wszystkie dedykowane platformy sprzętowe, a na końcu wiadomości znajdziecie jego premiery zwiastun.

Tymczasem wydana na serwerach łatka wprowadza szereg drobnych poprawek w działaniu trybu fotograficznego, obsłudze techniki Nvidia Ansel, usprawnia dla warstwy audio czy trybu kooperacji. Oczywiście równocześnie z DLC The Pillar gra otrzymała stosowny zestaw powiązanych z nim osiągnięć i trofeów, a także nowe wyzwanie dla trybu kooperacji – Path of Huracan.

Wyprodukowana przez Eidos Montreal, Nixxes Software i Crystal Dynamics gra Shadow of the Tomb Raider dostępna jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One od września. Obok omówionego powyżej DLC The Pillar tytuł doczekał się już jednego z DLC – wydanego w połowie listopada pakietu The Forge.

najnowsze

Horizon: Zero Dawn 2 dostanie multiplayer?

Choć produkcja Horizon: Zero Dawn 2 nie została potwierdzona, co jakiś czas pojawiają się nowiny na temat gry. Ta najnowsza dotyczy trybu wieloosobowego.