News

Pecetowe The Banner Saga 3 otrzymało DLC Eternal Arena

LM, 13.12.2018 13:01 0

Wraz z nim na serwery trafiła najnowsza aktualizacja produkcji.

Odpowiedzialne za produkcję i rozwój serii turowych gier strategicznych z elementami RPG – The Banner Saga – studio Stoic udostępniło na serwerach platform Steam i GOG.com najnowszy pakiet dodatkowej zawartości do wydanej w lipcu trzeciej odsłony cyklu – Eternal Arena.

Wycenione na niespełna 18 złotych DLC oferuje dostęp do specjalnego trybu areny, w którym czekają nas powiązane z tabelami rankingowymi cotygodniowe wyzwania oraz 39 nowych osiągnięć Steam. Jednocześnie w wariancie sandboksowym areny otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów, oponentów i scenerii z całej trylogii, co pozwoli wygenerować niezliczoną kombinację potyczek.

Obok nowego trybu na serwery trafiła opatrzona numerem 1.4 aktualizacja tytułu, w której twórcy skupili się przede wszystkim na wyeliminowaniu wykrytych wcześniej błędów, ale przy okazji rozszerzyli listę osób zaangażowanych w projekt (o nowych uczestników kampanii na Kickstarterze oraz deweloperów), którą zobaczymy w zakładce Credits. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

The Banner Saga 3 zadebiutowało 26 lipca na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

najnowsze