Rust z aktualizacją na piątą rocznicę rynkowego debiutu

LM
2018/12/08 17:46
0
0

Tytuł opuścił katalog Wczesnego Dostępu Steam w lutym tego roku.

Już w najbliższy wtorek, 11 grudnia gra Rust będzie świętować pięć lat od rynkowej premiery. Korzystając z okazji, odpowiedzialne za tytuł Facepunch Studios pochwaliło się na oficjalnym blogu gry wynikami komercyjnymi tytułu. Obok tego na serwerach Steam pojawiła się najnowsza aktualizacja gry.

Rust z aktualizacją na piątą rocznicę rynkowego debiutu

Opublikowany przez deweloperów wpis informuje, że w ciągu ostatnich pięciu lat gra Rust znalazła ponad 7 milionów nabywców, co wygenerowało dla twórców zysk rzędu 110 milionów dolarów. Drobnym, liczącym niespełna 2 miliony dolarów uzupełnieniem dla wspomnianych zysków jest kwota uzyskana ze sprzedaży cyfrowych dodatków kosmetycznych w grze. Okazuje się, że największą część populacji Rust stanowią gracze ze Stanów Zjednoczonych, Rosji i Chin. Jednocześnie twórcy zapowiedzieli, że mają zamiar w dalszym ciągu wspierać tytuł kolejnymi aktualizacjami, a najnowsza z nich właśnie trafiła na serwery.

GramTV przedstawia:

Wraz z nią w Rust pojawiła się elektryczność i powiązane z nią rozmaite źródła energii, które możemy wykorzystać w swoich konstrukcjach lub pokusić się o przygotowanie pułapek na bazie baterii czy akumulatorów. Wybrane nowinki zobaczycie na załączonym do wiadomości zwiastunie, a o szczegółach przeczytacie pod tym linkiem.

Rust dostępne jest wyłącznie na PC.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!