News

TGA 2018: Mortal Kombat 11 ogłoszone! Premiera za kilka miesięcy

Patryk Purczyński, 07.12.2018 05:18 1

Gdy Ed Boon szykował się do zaprezentowania nominowanych w kategorii gra sportowa/wyścigowa, za jego plecami ukazał się jakże wyczekiwany trailer.

Mortal Kombat 11 doczekało się zapowiedzi podczas The Game Awards 2018. Bijatyka została zaprezentowana w formie wyjątkowo brutalengo (lub typowo brutalnego, jeśli przyjąć standardy obowiązujące w serii) trailera, ukazującego walkę Raidena ze Scorpionem. Materiał pojawił się dość nieoczekiwanie, gdyż Ed Boon zapowiadał, że widzowie mają właśnie zobaczyć nominowanych w jednej z kategorii. Nie mamy jednak nic przeciwko takim niespodziankom.

Za produkcję Mortal Kombat 11 odpowiada NetherRealm Studios. Gra zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Premierę firma Warner Bros. ustaliła na kwiecień 2019 roku. Więcej o tytule mamy dowiedzieć się w styczniu. Już teraz wiadomo natomiast, że produkcja wykorzysta system dopasowania postaci, znany fanom z Injustice 2. Pojawią się zarówno klasyczni, jak i zupełnie nowi wojownicy. Ich moc będzie można sprawdzić m.in. w trybie fabularnym.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.