Felieton

Conan Barbarzyńca w kolejnej grze - zapowiedź już jutro

Katarzyna Dąbkowska, 07 grudnia 2018 06:49 0

Funcom puściło parę z ust.

Conan Barbarzyńca pojawi się w kolejnej grze. O tym wiemy już od dawna, jednak do tej pory nie ujawniono, jaka dokładnie będzie to produkcja. Wszystko jednak zmieni się już w tę sobotę. Jak podał do wiadomości sam Funcom, właśnie wtedy możemy się spodziewać zapowiedzi najnowszej odsłony.

Funcom potwierdził, że ma zamiar zapowiedzieć nową grę z Conanem w roli głównej już jutro. Zapowiedzi możemy spodziewać podczas programu na kanale Kinda Funny Games. Szczegóły projektu nie zostały jednak jeszcze podane. Wiadomo jedynie, że gra zostanie wtedy zapowiedziana i, jak można się domyślić, spotkamy w niej tytułowego Conana. Ostatnia produkcja studia FunCom w uniwersum Conana – Conan Exiles – zadebiutowała 8 maja na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii
2084 – dynamiczna cyberpunkowa strzelanka od polskiego studia z datą premiery w Steam Early Access
Kaczka przybyła! - premierowy trailer Mutant Year Zero: Road to Eden
Karta grafiki Nvidia TITAN RTX oficjalnie zapowiedziana
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.