Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji gry The Forest

LM
2018/12/06 01:01

Przy okazji twórcy udostępnili w sieci zwiastun prezentujący wybrane nowinki.

Studio End Night Games ujawniło, że już za kilka dni dostępna na PC i PlayStation 4 survivalowa gra akcji z elementami horroru doczeka się najnowszej aktualizacji. Ta zadebiutuje na serwerach dokładnie 10 grudnia, a wraz z nią w tytule pojawi się nieco nowinek, wśród których warto wspomnieć o możliwości przemieszczania się z wykorzystaniem szybowców. Obok tego możemy spodziewać się nowych oponentów, a wybrane monstra możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości zwiastunie.

The Forest jest luźnym nawiązaniem do opowieści o Robinsonie Crusoe – w toku rozgrywki wcielamy się w pasażera, który przeżył katastrofę samolotu, by trafić na nieznaną cywilizacji wyspę. Tam musi walczyć o przetrwanie w dziczy, przy okazji unikając rdzennych jej mieszkańców, którzy są wobec niego agresywni.

GramTV przedstawia:

Tytuł zadebiutował w kwietniu na PC, a na początku listopada doczekał się wydania na PlayStation 4. Jak wcześniej wspomniałem, aktualizację przygotowano dla wszystkich dedykowanych platform sprzętowych.

Komentarze
1
czaczi87
Gramowicz
06/12/2018 14:49

Ten trailer to chyba reklama siekiery Fiskars. Od dziesięciu lat posiadam x29, rąbałem nią milion ton drewna i nigdy mnie nie zawiodła. Sprzęt godny przetrwania apokalipsy.