Felieton

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji gry The Forest

LM, 06 grudnia 2018 01:01 1

Przy okazji twórcy udostępnili w sieci zwiastun prezentujący wybrane nowinki.

Studio End Night Games ujawniło, że już za kilka dni dostępna na PC i PlayStation 4 survivalowa gra akcji z elementami horroru doczeka się najnowszej aktualizacji. Ta zadebiutuje na serwerach dokładnie 10 grudnia, a wraz z nią w tytule pojawi się nieco nowinek, wśród których warto wspomnieć o możliwości przemieszczania się z wykorzystaniem szybowców. Obok tego możemy spodziewać się nowych oponentów, a wybrane monstra możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości zwiastunie.

The Forest jest luźnym nawiązaniem do opowieści o Robinsonie Crusoe – w toku rozgrywki wcielamy się w pasażera, który przeżył katastrofę samolotu, by trafić na nieznaną cywilizacji wyspę. Tam musi walczyć o przetrwanie w dziczy, przy okazji unikając rdzennych jej mieszkańców, którzy są wobec niego agresywni.

Tytuł zadebiutował w kwietniu na PC, a na początku listopada doczekał się wydania na PlayStation 4. Jak wcześniej wspomniałem, aktualizację przygotowano dla wszystkich dedykowanych platform sprzętowych.

Dungeon crawler Operencia: The Stolen Sun zabierze nas do świata folkloru i legend Europy Środkowej
Inno3D zaprezentowało kartę grafiki iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite
Vane – intrygująca przygodówka zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie stycznia
The Walking Dead: The Final Season – trzeci epizod z datą premiery
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.