Felieton

Darmowa wersja próbna Shadow of the Tomb Raider od dziś dostępna na PC i konsolach

Małgorzata Trzyna, 06 grudnia 2018 16:11 0

Bezpłatnie możemy wypróbować początek gry.

Square Enix ogłosiło, że już dziś na PC (a href=https://store.steampowered.com/app/750920/Shadow_of_the_Tomb_Raider/>Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One zostanie udostępnione demo Shadow of the Tomb Raider. Na konsolach można pobrać je już teraz, na Steam pojawi się ono niebawem. W wersji próbnej gracze otrzymują pełny dostęp do pierwszych etapów gry. Ci, którzy zdecydują się na zakup pełnej wersji, będą mogli zachować swoje postępy oraz osiągnięcia. Naszym zdaniem (jak pisał Adam w recenzji) warto sięgnąć po najnowsze przygody Lary Croft, ale jeśli jeszcze się wahacie, nadarza się okazja, by sprawdzić to samemu. Trailer zapraszający do przeżycia niezwykłej przygody w dżungli, odwiedzenia grobowców i powstrzymania apokalipsy znajdziecie poniżej:

Będzie demo Anthem. Najpierw dla VIP-ów
NieR: Automata trafiło do 3,5 miliona graczy
Reżyser Final Fantasy XV ogłasza powstanie nowego studia - JP Games
Just Cause 4 na premierowym zwiastunie
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.