Felieton

2084 – dynamiczna cyberpunkowa strzelanka od polskiego studia z datą premiery w Steam Early Access

LM, 06 grudnia 2018 01:41 0

Wczesna wersja tytułu zadebiutuje na plaformie Valve w nadchodzącym tygodniu.

Krakowskie Feardemic Games zapowiedziało grę 2084 - dynamiczną pierwszoosobową strzelankę osadzoną w cyberpunkowych realiach. Ta narodziła się w trakcie 72-godzinnego, wewnętrznego game jam’u studia, ale projekt okazał się na tyle ciekawy, że twórcy postanowili wystartować z regularnym procesem deweloperskim. Obok załączonego do wiadomości zwiastuna i garści screenów dowiedzieliśmy się, że gra wzbogaci katalog Wczesnego Dostępu Steam już 13 grudnia.

Całość przeniesie nas do tytułowego, 2084 roku, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z masą oponentów. Tytuł nastawiony jest na wartką akcję, ale tuż obok obszernego arsenału broni, twórcy udostępnią nam umiejętności hakerskie, które pozwolą pozyskiwać niezbędne zaopatrzenie. Dodatkowo hakowanie ma wzmocnić nasze akcje ofensywne, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób wykorzystamy je do neutralizowania oponentów. Wczesna wersja gry zaoferuje dwa tryby zabawy: kampanię fabularną i arenę, której wyniki będą publikowane w sieciowych rankingach.

Premierę finalnej wersji 2084 zaplanowano na 2020 rok.

Dungeon crawler Operencia: The Stolen Sun zabierze nas do świata folkloru i legend Europy Środkowej
Super Meat Boy Forever z przybliżoną datą premiery
Inno3D zaprezentowało kartę grafiki iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite
Vane – intrygująca przygodówka zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie stycznia
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.