News

Insurgency: Sandstorm – znamy datę rozpoczęcia otwartych testów beta na PC

LM , 05.12.2018 03:50 1

Wraz z uruchomieniem testów gra otrzyma sporą aktualizację, której szczegóły zaprezentowano na nowym zwiastunie.

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że mająca zadebiutować już 12 grudnia na platformie Steam strzelanka od studia New World Interactive – Insurgency: Sandstorm – zostanie oddana w ręce społeczności już w najbliższy piątek. Otwarte testy beta tytułu potrwają przez cały weekend, a omawianym doniesieniom towarzyszył załączony do wiadomości zwiastun. Na materiale wideo zaprezentowano nowinki, które już 7 grudnia trafią w ręce testerów.

Warto podkreślić, że zgodnie z zapowiedziami wydawcy wraz z dniem debiutu otwartych testów beta obecny build Insurgency: Sandstorm otrzyma sporą aktualizację. W niej znajdziemy m.in. pełną pulę map czy nowe wypowiedzi głosowe dla bohaterów, do których nie mieli dostępu uczestnicy zamkniętej bety. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres, gdzie w stosownym czasie znajdą wczesną wersję gry do pobrania.

Insurgency: Sandstorm ukaże się na PC Steam już 12 grudnia. Twórcy pracują także nad konsolową wersją strzelanki, która pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One w 2019 roku.

najnowsze