News

Assassin’s Creed Compilation trafi na konsole?

LM, 03.12.2018 13:11 0

W ofercie jednego z niemieckich dystrybutorów pojawiła się możliwość przedpremierowego zakupu kolekcji.

W ofercie niemieckiego oddziału sieci Media Markt ulokowano tajemniczy produkt bezpośrednio powiązany z marką Assassin’s Creed od Ubisoftu. Assassin’s Creed Compilation zgodnie z informacjami zamieszczonymi w sklepie ma pojawić się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w marcu 2019 roku, ale nie wskazano nawet, jakie gry mają wchodzić w skład pakietu. Oczywiście Ubisoft nie ujawnił jeszcze żadnych informacji związanych z omawianą kolekcją, ale niezbyt odległa data rzekomej premiery wskazuje, że wszystkiego dowiemy się w najbliższym czasie.

Jeśli wydanie okaże się faktycznie zmierzać na rynek, to po raz pierwszy marka Assassin’s Creed zostanie udostępniona na zachodnich rynkach dla konsol Nintendo Switch. Przypomnijmy, że mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogą bawić się w Assassin’s Creed Odyssey na sprzęcie firmy z Kioto dzięki streamowaniu rozgrywki w chmurze, aczkolwiek opcja ta dostępna jest tylko w Japonii.

Przy okazji warto wspomnieć, że już jutro na serwerach najnowszej odsłony cyklu o losach asasynów – Odysseypojawi się pierwszy epizod DLC Legacy of the First Blade.

Assassin’s Creed Odyssey dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze