News

Wystartowała otwarta beta turowego RPG Ancient Frontier: Steel Shadows

LM, 28.11.2018 16:20 0

Wczesny build gry możemy testować na Steam do 6 grudnia.

Fair Weather Studios uruchomiło na platformie firmy Valve otwarte testy beta gry Ancient Frontier: Steel Shadows, czyli turowego RPG osadzonego w uniwersum wydanej we wrześniu 2017 roku gry Ancient Frontier. Warto zaznaczyć, że chociaż akcja omawianej tu produkcji nawiązuje do wydarzeń zaprezentowanych w poprzedniej odsłonie, to jej znajomość nie jest konieczna do zabawy. Testy beta tytułu potrwają do 6 grudnia, a zainteresowani znajdą wszystkie niezbędne pliki gry pod tym adresem.

W toku rozgrywki wcielimy się w przemytnika i niedawno oswobodzonego skazańca – Rogana Harkera, który powraca do Frontier i próbuje poskładać swoje życie na nowo. Szukając nowych kontaktów, szybko przekonuje się, że władające światem organizacje nie darzą szczególną sympatią piratów, więc nasz bohater musi walczyć o przetrwanie.

Tytuł oferuje kampanię fabularną z dziesiątkami misji głównych, losowo generowanymi zadaniami pobocznymi i ponad pięćdziesięcioma wydarzeniami w świecie gry. Obok tego możemy personalizować swój statek, dobierać załogę, a także wzmacniać piracką flotę o kolejne jednostki. Jednocześnie twórcy przygotowali kilka głównych surowców, o które powalczymy oraz dopracowaną mapę świata pełną wyzwań i nagród. Całość odznacza się taktycznym, turowym systemem walki i przejrzystą oprawą wizualną.

Ancient Frontier: Steel Shadows zadebiutuje na PC już 11 grudnia.

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.