News

Frostpunk - darmowy dodatek Endless Mode już dostępny; zobacz trailer

Patryk Purczyński, 20.11.2018 18:22 0

Frostpunk doczekał się trybu zabawy, w którym swój obóz można rozwijać bez końca. Co najważniejsze, rozszerzenie jest całkowicie darmowe.

DLC Endless Mode do gry Frostpunk zadebiutowało wczoraj na komputerach osobistych - poinformowało 11 bit Studios. Polska ekipa dotrzymała więc wcześniej danego słowa, że rozszerzenie, wdrażające możliwość gry bez końca, zadebiutuje w tym tygodniu. Dodatek wdrażający nowy tryb zabawy wszyscy właściciele tytułu mogą pobrać za darmo. Premierze towarzyszy trailer, który publikujemy poniżej.

"Po kilku miesiącach wytężonej pracy rozszerzenie startuje oferując dwa rodzaje trybu Endless: "Serenity" dla tych graczy, którzy chcą w spokojnym tempie budować miasto i kreować społeczeństwo według swojej wizji, oraz "Endurance" dla tych, którzy lubią zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami i chcą sprawdzić jak długo są w stanie przetrwać w okrutnym zimnie Frostpunka" - informuje 11 bit Studios w oświadczeniu prasowym. Zespół podkreśla również, że tryb nieskończonej gry był najbardziej wyczekiwaną przez fanów nowością.

Frostpunk ukazał się w kwietniu 2018 roku, zyskując niemałą przychylność w prasie branżowej. Sprawdźcie, jak gra wypadła w naszej recenzji.

najnowsze