News

Divinity: Original Sin II z nową kampanią Mistrza gry w uniwersum The Dark Eye

LM, 20.11.2018 13:51 0

Ta ma pojawić się na PC wraz z najnowszą aktualizacją tytułu; zobacz zwiastun.

Larian Studios ujawniło, że już 21 listopada pecetowa wersja gry Divinity: Original Sin II otrzyma najnowszą aktualizację, w której otrzymamy nową kampanię dla trybu Mistrza gry bazującą na uniwersum The Dark Eye. Te znane jest w świecie wirtualnej rozrywki za sprawą cyklu gier Darkensang, a oryginalnie powstało jako gra fabularna firmy Ulisses Spiele.

The Prison of Shadow zaoferuje zupełnie nową opowieść, w której grupa śmiałków wyruszy do miasta krasnoludów z misją odnalezienia potężnego artefaktu. Na drodze staną im m.in. zastępy wyznawców Bezimiennego Boga, ale poziom wyzwania będzie oczywiście uzależniony od kreatywności mistrza gry. Warto zaznaczyć, że przywołany tu moduł Mistrza gry dostępny jest na razie w pecetowej wersji gry, więc miłośnicy konsolowego grania przynajmniej na razie będą musieli obyć się bez omawianych tu nowinek.

Divinity: Original Sin II zadebiutowało we wrześniu 2017 roku na PC, by kilka miesięcy temu doczekać się wydania Definitive Edition na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

najnowsze