News

Battlefield V – DICE przybliża szczegóły nadchodzącej paczki darmowej zawartości Overture

LM, 16.11.2018 15:51 0

Już na początku grudnia na serwery trafi sporo atrakcji.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Electronic Arts najnowsza odsłona serii wojennych strzelanin od studia DICE - Battlefield V - będzie regularnie wzbogacana darmową zawartością w postaci map, trybów, wyposażenia i innych opcji, które mają stale podnosić jej atrakcyjność i utrzymać zainteresowanie graczy. Podczas ostatniego streamu z udziałem deweloperów rzucono nieco światła na zawartość nadchodzącej aktualizacji Overture.

Okazuje się, że już 4 grudnia na serwerach pojawi się dedykowana bitwom pancernym osadzona w Belgii mapa Panzerstorm. Obok niej otrzymamy The Practice Range, czyli specjalną arenę, na której będziemy mogli doszlifować swoją znajomość poszczególnych broni, pojazdów czy poznać pełnię ich możliwości bez narażania się na wrogi ostrzał. Tego samego dnia na serwerach ukaże się ostatni rozdział Wojennych Opowieści – The Last Tiger, a także możliwość personalizacji pojazdów w ramach Kompanii. Zaledwie dwa dni później – 6 grudnia – Battlefield V doczeka się debiutu pierwszego rozdziału zmagań dedykowanych trybowi Tides of War.

Battlefield V zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One z oficjalną datą premiery wyznaczoną na 20 listopada. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem tytułu, to koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję nowego BF-a.

najnowsze