Felieton

Tannenberg - strzelanka w realiach I wojny światowej z datą premiery

Małgorzata Trzyna, 09 listopada 2018 13:05 0

Gra opuści fazę Early Access w lutym.

W listopadzie ubiegłego roku w Early Access zadebiutowała strzelanka Tannenberg w realiach I wojny światowej, stworzona z myślą o wspólnej rozgrywce maksymalnie 64 osób, stawiająca na realizm. Od tego momentu minął rok i teraz twórcy przygotowują się do premiery pełnej wersji gry - M2H i Blackmill Games ogłosili datę wydania : 13 lutego 2019. Zapowiedziano także specjalne, zimowe wydarzenie oraz plany upamiętnienia setnej rocznicy zawieszenia broni (11 listopada 1918) dwuminutową ciszą w grze.

Wideo z zapowiedzią daty premiery pokazuje przybycie Bułgarów, którzy zostaną wprowadzeni do gry w dniu jej wydania. Jest to ważny element - zespół chciał skupić się na mniej znanym froncie wschodnim, który przesuwał się w znacznym stopniu w porównaniu z frontem zachodnim, gdzie z kolei walki często toczyły się w okopach.

Wydano także dużą aktualizację, z poprawkami w interfejsie, dzięki którym będzie on bardziej przyjazny dla nowych użytkowników.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.