Felieton

Tannenberg - strzelanka w realiach I wojny światowej debiutuje w Early Access

Małgorzata Trzyna, 16 listopada 2017 17:10 0

Nowy trailer pokazuje brutalne zmagania na wschodnim froncie.

Blackmill Games i M2H, zgodnie z zapowiedziami, udostępnili w Early Access Tannenberg - samodzielne rozszerzenie do Verdun. Verdun skupiało się na froncie zachodnim, zaś rozszerzenie przenosi nas na front wschodni. W przeciwieństwie do wielu innych strzelanek, w Tannenberg znajdziemy bardziej realistyczne odzwierciedlenie warunków wojennych: broń nie jest zbyt wygodna, poruszanie się jest dość powolne, a o śmierć łatwo.

- W najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się zyskać tak dużego wsparcia i odnieść tak dużego sukcesu z Verdun, a teraz udało się nam stworzyć drugą grę o I wojnie światowej. Dziś stało się coś niespodziewanego... właśnie wydaliśmy drugą odsłonę serii i wystartowaliśmy z otwartą betą, w której przeniesiecie się na front wschodni - do Tannenberg! Wersja beta zawiera pełen zestaw funkcji, a czas, jaki pozostał nam do pełnego wydania gry w pierwszym kwartale 2018 wykorzystamy na poprawienie wydajności, dźwięków i balansu, wprowadzenie możliwości przełączania się w grze między frontami oraz nowy interfejs użytkownika - ogłosili twórcy.

Zespół zachęca do zgłaszania błędów na stronie supportu. Beta-testerzy zostaną wyróżnieni specjalnym medalem. Ekipa planuje także specjalne eventy z okazji wydania gry na Steamie, Facebooku i Twitterze, podczas których będzie można wygrać klucze. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Steam.

Nadchodzi Iratus: Lord of the Dead - mroczne RPG, w którym walczymy z dobrymi bohaterami
Call of Duty: Black Ops 4 – Operation Grand Heist zadebiutuje jeszcze dzisiaj
Amy Sorel bohaterką następnego DLC do SoulCalibur VI
Tekken 7 otrzyma dwa pakiety DLC tego samego dnia
najnowsze