Felieton

Riot Games rejestruje znaki towarowe Legends of Runeterra

Małgorzata Trzyna, 09 listopada 2018 14:24 1

Legends of Runeterra wygląda na kolejny projekt adresowany do fanów rywalizacji.

W sierpniu informowaliśmy, że Riot Games pracuje nad kilkoma dużymi projektami. W połowie października firma zarejestrowała znaki towarowe Legends of Runeterra. Jest ich łącznie dziewięć i dotyczą one rozmaitych rzeczy - gry wideo opartej na rywalizacji, transmisji oraz licznych, powiązanych gadżetów czy sprzętu. W opisach znajdziemy informacje o "rywalizacji na żywo z użyciem gry wideo", "transmisjach z gier" czy rozmaitych gadżetach i zabawkach oraz "kartach do gry i kartach na wymianę". Warto dodać, że mianem Runeterra określany jest świat w League of Legends. Czy zarejestrowanie nowych znaków towarowych wskazuje na to, że powstanie nowa gra albo film, czy może jest to przygotowanie do uruchomienia nowej usługi? Pozostaje czekać na dalsze wieści.

Supermassive Games zarejestrowało znak towarowy House of Ashes
343 Industries, Riot Games i UCF z akcją dla niepełnosprawnych dzieciaków - te protezy zachwycają
League of Legends w przyszłym roku już bez wsparcia dla Windows XP i Vista
LOL - COO Riot Games pierdział na pracowników - jest na przymusowym zwolnieniu
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.