Premiera trzeciego epizodu kampanii w The Long Dark opóźniona

LM
2018/11/09 18:11
2
0

Jednak twórcy mają też dobre wiadomości dla fanów survivalowej produkcji.

Raphael van Lierop, czyli dyrektor kreatywny w Hinterland Studio ujawnił, że zaplanowany na grudzień trzeci epizod kampanii fabularnej Wintermute w grze The Long Dark nie trafi na serwery zgodnie z planem. Przedstawiciel studia nie podał nowej daty premiery odcinka, ale za to wyczerpująco wyjaśnił przyczyny opóźnienia.

Premiera trzeciego epizodu kampanii w The Long Dark opóźniona

Okazuje się, że w Hinterland znalazło zatrudnienie kilku deweloperów zamkniętego niedawno studia Capcom Vancouver. Tylko w minionym miesiącu Hinterland powiększyło się o sześciu pracowników, co stanowi największy rozwój kadrowy w ostatnich pięciu latach istnienia ekipy, ale też otwiera przed nią nowe możliwości. Dzięki nowym pracownikom twórcy będą w stanie przygotować znacznie atrakcyjniejszą wersję kampanii fabularnej w The Long Dark, więc na razie wstrzymują proces deweloperski trzeciego epizodu. Jednocześnie zapowiedzieli, że jeszcze w grudniu na serwerach pojawią się ulepszone wersje wydanych już odcinków.

GramTV przedstawia:

Jak wcześniej wspomniałem, nowa data premiery epizodu trzeciego wciąż nie jest znana. Warto jednak już teraz zaznaczyć, że zgodnie z ujawnionymi informacjami zapisy stanu gry z dostępnych obecnie wersji Wintermute nie będą kompatybilne z odcinkami Redux, więc fani będą musieli pokusić się o ponowne ich rozegranie.

The Long Dark dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One od sierpnia 2017 roku.

Komentarze
2
twilitekid
Gramowicz
12/11/2018 14:52

Ja kupiłem około 2014 jak była w early access z myślą o tym, ze zagram w kampanie w ciągu roku. A obi do dzisiaj ten tytuł mecza. Typowa gra usługa, ja to dawno wywaliłem z dysku i nie mam zamiaru wracac.

piomink
Gramowicz
10/11/2018 11:56

Już drugi raz skasują wszystkie sejwy. A gra od kilku lat w produkcji. Kupuję tylko dlatego, że jest obecnie w promocji za 27zł