News

Red Dead Redemption 2 na PC? Wydawca komentuje

Patryk Purczyński, 08.11.2018 16:18 9

Na razie o Red Dead Redemption 2 na PC mówiło się tylko w formie plotek. Stanowisko w sprawie zajął wydawca gry, Take-Two.

Podczas spotkania z inwestorami Strauss Zelnick został zapytany o ewentualne plany związane z powstaniem pecetowej wersji Red Dead Redemption 2. Dyrektor wykonawczy Take-Two nie był jednak skłonny udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi. - W kwestii następujących premier, Rockstar będzie mówił o swoich intencjach w kontekście wszystkich nadchodzacych produktów; to samo dotyczy poszczególnych platform. W tym konkretnym przypadku, nie mam zbyt wiele do wyjaśnienia, przykro mi - skwitował Zelnick.

Tymczasem nie brakuje poszlak wskazujących na to, że Red Dead Redemption 2 na PC faktycznie powstanie. Ta ostatnia pochodzi z samej gry, a konkretnie towarzyszącej jej aplikacji. Nawet bez wersji pecetowej western osiągnął jednak ogromny sukces. Tytuł już sprzedał się lepiej od pierwszej części.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.