Felieton

Grim Fandango Remastered otrzyma fizyczne wydanie na PlayStation 4

LM, 04 listopada 2018 15:11 0

Jednocześnie już niedługo odświeżona wersja ścieżki dźwiękowej z gry trafi na płyty winylowe.

W miniony piątek studio Double Fine Productions wydało odświeżoną wersję przygodówki z 1998 roku – Grim Fandango – na konsolach Nintendo Switch. To jednak nie koniec nowinek od amerykańskiego studia. Przy okazji wydania Grim Fandango Remastered na hybrydowej konsoli zapowiedziano fizyczne wydanie gry na PlayStation 4, a także uruchomiono przedsprzedaż płyt winylowych ze zremasterowaną wersją ścieżki dźwiękowej z Grim Fandango, którą skomponował Peter McConnell.

Za pudełkową edycję Grim Fandango Remastered na PS4 zapłacimy 30 dolarów (ok. 115 PLN), a jej premierę zaplanowano na pierwszy kwartał 2019 roku. Tymczasem kolekcję płyt winylowych z kompozycjami Petera McConnella wyceniono nieco drożej – 40 dolarów (ok. 152 PLN).

Grim Fandango Remastered dostępne jest w ofercie cyfrowej dystrybucji sklepu Nintendo eShop, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 15 dolarów (ok. 57 PLN). Tytuł zadebiutował w styczniu 2015 roku na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Od tamtej pory doczekał się także wydań na platformach mobilnych iOS oraz Android.

Karta grafiki Nvidia GeForce GTX 1660 Ti – premiera Turinga bez RTX
Hunt: Showdown – The Immolator nowym przeciwnikiem w grze
Zgarnij darmowe Thimbleweed Park na PC
FIFA 19 w specjalnej cenie dla klientów sklepu Sferis.pl
najnowsze