News

Diablo Immortal ogłoszone!

Patryk Purczyński, 02.11.2018 21:38 10

Seria Diablo obiera nowy kierunek. Najnowsza odsłona cyklu wejdzie na nieznane dotąd ziemie, jakimi są urządzenia przenośne.

Podczas Blizzconu Blizzard ogłosił Diablo Immortal, nową grę na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android. "Chcemy to zrobić w duchu Blizzarda, stawiając rozgrywkę na pierwszym miejscu, w taki sposób, by wyglądało jak prawdziwe Diablo" - zapewniali twórcy podczas ceremonii otwarcia imprezy. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem, że tytuł będzie typowym action RPG-iem. Za jego produkcję współodpowiada NetEase, chińska firma specjalizująca się w technologiach sieciowych.

Diablo: Immortal fabularnie umiejscowione jest między wydarzeniami przedstawionymi w Diablo II i Diablo III. Gra wypełni lukę w historii Tyraela, Malthaela i innych postaci znanych fanom serii. W zaprezentowanym trailerze pojawiły się dwie znakomicie rozpoznawalne klasy: barbarzyńca i czarownik. Produkcja ma zapewnić jednak szerszy wybór klas - będzie ich sześć. Należy się spodziewać, że będą one tożsame z tymi, które oferowała "trójka". Poniżej przedstawiamy zwiastun i gameplay trailer.

najnowsze