News

Wiedźmin - wiemy, ile Henry Cavill zgarnie za odcinek serialu

Katarzyna Dąbkowska, 01.11.2018 10:21 4

Nie jest to mała kwota, ale też nie rekordowa.

Henry Cavill będzie, jak wiadomo już od dawna, grał w serialu Wiedźmin. Wcieli się tam w głównego bohatera, czyli Geralta z Rivii. Jeżeli zastanawialiście się, ile kosztuje wynajęcie Cavilla do jednego odcinka takiego serialu, odpowiedź brzmi – nie stać was. Serwis Variety ujawnił, jakie są gaże poszczególnych aktorów grających w serialach.

Henry Cavill za jeden odcinek Wiedźmina otrzyma 400 tysięcy dolarów. Jeśli wydaje się wam, że to dużo, to musimy wam powiedzieć, że to raczej średnia cena, jeśli chodzi o gwiazdy. Najwięcej za odcinek serialu zgarnie Javier Bardem, któremu Amazon zapłaci 1,2 mln dolarów. Nie wiadomo jeszcze, jaki dokładnie będzie to serial. Reese Whiterspoon i Jennifer Aniston otrzymają 1,1 mln dolarów za odcinek w serialu Apple'a, który również nie został jeszcze zapowiedziany. Za odcinek The Walking Dead Norman Reedus otrzymuje 1 milion dolarów. Antonio Banderas natomiast otrzymuje 200 tysięcy dolarów za odcinek serialu Genius: Picasso.

Serialowy Wiedźmin, jak zapowiedziano wczoraj, pojawi się dopiero w przyszłym roku. Wtedy udostępniony zostanie pierwszy sezon serialu. Wczoraj poznaliśmy również innych członków obsady.

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.