Zapowiedziano Pax Nova – kosmiczną strategię 4X od twórców Dawn of Andromeda

LM
2018/10/12 14:15
0
0

Tytuł w grudniu trafi do katalogu Steam Early Access.

Firma Iceberg Interactive poinformowała, że jeszcze w tym roku wyda w katalogu Wczesnego Dostępu Steam najnowszą produkcję studia Grey Wolf Entertainment – kosmiczną strategię 4X zatytułowaną Pax Nova. Gra ukaże się w Steam Early Access/ najpóźniej w grudniu, ale na razie nie wskazano, kiedy możemy spodziewać się wydania jej finalnej wersji.

Zapowiedziano Pax Nova – kosmiczną strategię 4X od twórców Dawn of Andromeda

Pax Nova przeniesie nas w niezbyt świetlaną przyszłość, gdy Ziemia nie nadaje się już do dalszego zamieszkania, a ludzkość udaje się w przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu innego miejsca do życia. Ostatecznie w odpowiedzi na zaproszenie innych cywilizacji ludzie znajdują nowy dom na planecie Eos. Tytuł oferuje charakterystyczne dla gatunku mechaniki – podczas zabawy staniemy na czele jednej z pięciu frakcji reprezentowanych przez trzy grywalne rasy, a każda zaoferuje unikalny styl rozgrywki. Twórcy obiecują także masę opcji dla personalizacji jednostek i statków kosmicznych, a także niezliczoną liczbę opcji rozwoju dzięki proceduralnie generowanym drzewkom technologicznym.

W toku rozgrywki będziemy konsekwentnie rozszerzać swoją strefę wpływów, zręcznie operując dyplomacją lub uciekając się do rozwiązań militarnych. Te ostatnie odbywać się będą zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i wygenerowanych na ich potrzeby powierzchniach planet.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!