News

Twórcy Uncharted i The Last of Us pracują nad nowym projektem

Katarzyna Dąbkowska, 12.10.2018 10:23 0

Przynajmniej tak mówią najnowsze plotki.

Naughty Dog, studio znane przede wszystkim z tak popularnych serii, jak Uncharted czy The Last of Us, już planuje nowy projekt. Tak przynajmniej wynika z najnowszych informacji, jakie zamieścił w sieci jeden z użytkowników. Daniel R potwierdził na swoim twitterowym koncie, że Naughty Dog poszukuje aktualnie aktora do swojej najnowszej gry. Ujawnił, iż ma być to nowy, sekretny projekt.

W następnym poście Daniel R potwierdził, że Naughty Dog poszukuje Afroamerykanina w wieku od 40 do 60 lat z włosami krótkimi lub średniej długości z postawą wysportowaną, jednak bez mocno zarysowanych mięśni. Na zdjęciu widoczny jest Chad Coleman. Znany jest między innymi z prac nad The Left 4 Dead 2.

Naughty Dog nie podało, jak można się domyślić, żadnych szczegółów. Daniel R twierdzi, że ma być to jedna z kluczowych ról. The Last of Us 2 ma zadebiutować w przyszłym roku, więc jest raczej mało prawdopodobne, żeby chodziło o tę produkcję. Chyba że mowa jest o poważnym dodatku. Jest jednak prawdopodobieństwo, że studio zaczyna pracę nad całkowicie nowym projektem.

najnowsze