News

Darksiders III – poznaliśmy tematykę dwóch DLC do gry

LM, 12.10.2018 17:25 2

The Crucible i Keepers of the Void zaoferują nowe lokacje, wyzwania i wyposażenie dla Furii.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery zaplanowanej na listopad gry Darksieders III, to zapewne ucieszycie się na wieść, że wydawca gry – THQ Nordic – jeszcze przed jej rynkową premierą ujawnił zawartość dwóch pakietów dodatkowej zawartości. Zapowiedziane DLC trafią na serwery jako The Crucible oraz Keepers of the Void, a ich data premiery czy sugerowana cena nie zostały jeszcze ujawnione.

The Crucible to specjalny tryb rozgrywki, w którym Furia udaje się do tytułowej lokacji, by stawić czoła kolejnym falom przeciwników, co brzmi podobnie do znanych z najnowszego God of War wyzwań Muspelheimu. Tymczasem w Keepers of the Void nasza protagonistka uda się do krainy znanej jako Serpent Holes, by zmierzyć się tam z rosnącym na sile starożytnym złem. W każdym z DLC obok nowych lokacji, przeciwników i wyzwań znajdziemy dodatkowe elementy wyposażenia, które trafią w nasze ręce jako nagroda za zrealizowanie powierzonych nam zadań.

Darksiders III zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł zadebiutuje 27 listopada.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.