Felieton

Just Cause 4 na zwiastunie fabularnym

LM, 11 października 2018 12:50 0

Tytuł ukaże się 4 grudnia na PC i konsolach ósmej generacji.

W serwisie YouTube pojawił się najnowszy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej, czwartej odsłonie sandboksowych gier akcji Just Cause. Załączony do wiadomości zwiastun traktuje przede wszystkim o powodach, które skłoniły naszego protagonistę – Rico Rodrigueza – do wyruszenia na malowniczą wyspę Solis. Obok tego na wideo możemy zobaczyć kilka postaci, które będą miały znaczący udział w wątku fabularnym produkcji.

W Just Cause 4 Rico Rodriguez wyrusza do fikcyjnego państwa Solis w poszukiwaniu prawdy dotyczącej śmierci swojego ojca. Tam stawia czoła paramilitarnej organizacji Czarna Ręka, na której czele stoi bezwzględna Gabriela Morales. Rozgrywka koncentruje na eksploracji i rozmaitych akcjach z wykorzystaniem dostępnego sprzętu. Obok tego wyspa Solis nawiedzana jest przez ekstremalne anomalie warunków atmosferycznych, które stanowią dodatkowe wyzwanie podczas rozgrywki.

Just Cause 4 wyprodukuje Avalanche Studios a jego premierę na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zaplanowano na 4 grudnia.

Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry
Rune ominie katalog wczesnego dostępu - premiera jeszcze w tym roku
The Surge 2 będzie dłuższe od pierwowzoru
Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
najnowsze