News

The Forge pierwszym DLC do Shadow of the Tomb Raider

LM, 06.10.2018 11:07 0

Pakiet dodatkowej zawartości zadebiutuje w połowie listopada na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Koncern Square Enix ujawnił pierwszy pakiet dodatkowej zawartości do najnowszej odsłony przygód sławnej archeolog Lary Croft – wydanej we wrześniu gry Shadow of the Tomb Raider. DLC zatytułowane The Forge zaoferuje graczom zupełnie nowy grobowiec, tytułową kuźnię, zlokalizowaną gdzieś w głębi regionu Kuwaq Yaku. Wraz z nim pojawią się nowe wyzwania i zagadki, a także nagrody – umiejętność grenadiera, nowy strój dla Lary i broń Umbrage 3-80. Całość dedykowana jest zarówno samodzielnej rozgrywce, jak i może zostać ukończona w trybie kooperacji.

Pakiet zostanie udostępniony na serwerach PC i konsol ósmej generacji dokładnie 13 listopada. The Forge trafi w ręce posiadaczy przepustki sezonowej, jako pierwsze z serii siedmiu zapowiedzianych przez producenta DLC, ale pozostali gracze, będą mogli zakupić go oddzielnie za niespełna 5 dolarów (ok. 18 PLN).

Shadow of the Tomb Raider dostępne jest na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a jeśli wciąż nie zdecydowaliście się na zakup rzeczonej produkcji, to może zachęci Was do tego nasza recenzja.

najnowsze