Felieton

The Crew 2 otrzymało pierwszą, dużą aktualizację - Gator Rush, nadchodzi darmowy weekend

Małgorzata Trzyna, 26 września 2018 16:44 2

Wraz z Gator Rush w grze pojawiły się wyścigi poduszkowców.

Zgodnie z zapowiedziami, Ubisoft udostępnił pierwszą dużą aktualizację The Crew 2 - Gator Rush, wprowadzającą do gry wyścigi poduszkowców na lądzie i morzu. Poduszkowcem tym można ślizgać się z wielką prędkością oraz odbijać od przeszkód i rywali. Terenem zmagań będą bujnie porośnięte bagna w Bayou czy krystaliczne wody zachodnich jezior w USA. Aktualizacja wprowadza także pięć nowych pojazdów, 20 nowych aktywności (zawody hipersamochodów, samochodów turystycznych, jetsprint; nowy epizod Live Xtrem Series, nowe testy w otwartym świecie gry), nowy poziom trudności: as (z nagrodami w postaci nowych, legendarnych części i ekskluzywnych bonusów AFFIX), klasę legendarną dla części maszyn oraz szereg poprawek i usprawnień. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie.

Grę będzie można także testować za darmo w najbliższy weekend (tylko na PC). Testy rozpoczną się 27 września o 9:00 i zakończą 30 września o 22:00. Grę można już wstępnie pobrać. Podczas weekendu będzie dostępna pełna wersja gry - cała mapa, pojazdy i wszystkie elementy. Postępy poczynione podczas weekendu można zachować, jeśli zdecydujemy się na zakup tego tytułu.

Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
The Division 2 zdominowało marzec w USA
Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice zmniejsza koszt niektórych umiejętności i narzędzi
Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.