News

Jump Force ukaże się w lutym, ujawniono edycję kolekcjonerską

Małgorzata Trzyna, 25.09.2018 15:20 0

W grze zobaczymy Yusuke i Toguro z Yu Yu Hakusho, Kiruę i Kurapikę z Hunter X Hunter oraz nowych bohaterów przygotowanych przez twórcę Dragon Ball.

Bandai Namco ogłosiło, że Jump Force ukaże się w lutym 2019 na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Ujawniono także nowych bohaterów.

Kirua - trzeci syn w rodzinie zabójców Zoldyck - wybrał własną drogę, uciekł z domu i został Łowcą. Kurapika również nie miał łatwo, jest ostatnim ocalałym ze swego klanu. Obaj są silni i będą chronić przyjaciół za wszelką cenę. Kirua i Kurapika to bohaterowie Hunter X Hunter. W grze pojawią się także Yusuke i Toguro z Yu Yu Hakusho. Zapowiedziano również czterech nowych bohaterów zaprojektowanych przez legendarnego mangakę, twórcę Dragon Ball - Akirę Toriyamę. Na pierwszym z załączonych filmów możemy także zobaczyć zamek Himeji, wzorowany na zamku istniejącym w rzeczywistości.Zapowiedziano także Season Pass, zapewniający dostęp do dziewięciu nowych postaci (będą dostępne do kupienia także osobno). Fani będą mogli również sięgnąć po edycję kolekcjonerską, zawierającą prócz pełnej wersji gry i Season Passa steelbook, 3 grafiki 28x28cm oraz 30-centymetrową dioramę z Naruto, Luffy'm i Goku. Na zamawiających grę przed premierą czekają ponadto nowy pojazd w lobby oraz trzy stroje dla awatarów.

Zamknięte beta-testy Jump Force planowane są na 12-14 października na PS4 i Xboksie One.

najnowsze