News

Kingdom Hearts III na nowym gameplayu

Katarzyna Dąbkowska, 22.09.2018 10:23 0

Tym razem możemy zobaczyć krótką walkę z bossem.

Kingdom Hearts III pojawi się dopiero w przyszłym roku, jednak twórcy już karmią nas nowymi zwiastunami i materiałami z rozgrywki. Tym razem w nowym gameplayu możemy zobaczyć jak nasz główny bohater walczy z jednym z bossów. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów na ten temat. Po prostu zobaczcie sami:

Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksie One 29 stycznia, przyszłego roku, ale w Japonii zadebiutuje kilka dni wcześniej. W Kingdom Hearts III pojawią się takie postacie jak Goofy, Donald oraz bohaterowie z Toy Story, a także Potwory i spółka. Poza tym w grze będziemy mogli też zobaczyć księżniczki, takie jak Roszpunka czy Ariel z Małej Syrenki.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.