News

Diablo III i Nioh być może w nowej ofercie PS Plus

Katarzyna Dąbkowska, 20.09.2018 15:20 1

Pojawiły się plotki o tym, czym planuje zaskoczyć nas tym razem Sony.

W ramach subskrypcji PlayStation Plus użytkownicy usługi otrzymują między innymi kilka mniej lub bardziej ciekawych gier, które mogą pobrać całkowicie za darmo. Sony ujawnia takie wieści dopiero pod koniec miesiąca, dlatego na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak już pojawiły się pewne plotki. Wynika z nich, że w przyszłym miesiącu czekają na nas kolejne hity – Diablo III: Eternal Collection oraz Nioh.

Taka wieść nie pojawiła się znikąd. Jak donoszą użytkownicy Twittera i Reddita, banery z takimi pozycjami pojawiły się na stronie Sony. Aktualnie na stronie nie ma już takich banerów, więc być może tym razem nie jest to jednak dowcip graczy. Wielkimi krokami zbliża się również BlizzCon, na którym być może usłyszymy więcej na temat Diablo i przyszłości serii. Promocja „trójki” miałaby wtedy sens.

Więcej na temat planowanej oferty dla subskrybentów PlayStation Plus pojawi się dopiero za kilka dni. Aktualnie w ramach najnowszej oferty można pobierać takie produkcje jak God of War III Remastered czy Destiny 2. Informacje znajdziecie pod tym adresem.

najnowsze