News

Dante i Nero na nowym gameplay trailerze Devil May Cry 5

LM, 20.09.2018 09:57 4

Przy okazji Capcom ujawnił główną grafikę tytułu, dodatki do zamówień przedpremierowych i zawartość edycji Deluxe.

Solidna paczka nowinek dla fanów serii Devil May Cry. Podczas imprezy Tokyo Game Show 2018 firma Capcom zaprezentowała najnowszy zwiastun nadchodzącej, piątej odsłony rzeczonego cyklu. Obok tego poznaliśmy główną grafikę promocyjną Devil May Cry 5, dodatki do zamówień przedpremierowych i specjalną zawartość, która trafi w ręce posiadaczy edycji Deluxe. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Podczas gdy udostępniane wcześniej zwiastuny skupiały się na Nero, tym razem Capcom poświęcił sporo miejsca także Dantemu. Na załączonym do wiadomości materiale możemy zobaczyć zarówno fragmenty rozgrywki, jak i przerywniki filmowe. Całość prezentuje się bardzo obiecująco, a dopracowana oprawa wizualna idealnie komponuje się z ciężką muzyką, która akompaniuje prezentacji.

Na TGS 2018 Capcom postanowił zaprezentować również oficjalną grafikę promocyjną Devil May Cry 5, na której nie mogło zabraknąć trzech protagonistów dziarsko kroczących po opanowanym przez demony mieście. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że osoby, które zdecydują się na przedpremierowy zakup Devil May Cry 5, otrzymają garść cyfrowych bonusów do wykorzystania w grze:

  • Alt Hero Colors (Nero, Dante);
  • Alt Heroine Colors (Nico, Lady, Trish);
  • Buster Arm Early Access – nowa broń dla Nero;
  • 100,000 Red Orbs.

Capcom ujawnił również zawartość wycenionej na niespełna 70 dolarów (ok. 260 PLN) edycji Deluxe gry Devil May Cry 5. W niej znajdziemy kilka ekskluzywnych broni; pakiet muzyczny zawierający po trzy ścieżki z każdej wcześniejszej odsłony serii; alternatywne wypowiedzi głosowe i materiały zakulisowe.

Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze