Felieton

Call of Duty: Black Ops IV - popremierowa zawartość przybliżona

Patryk Purczyński, 20 września 2018 17:43 0

Od darmowego DLC w listopadzie rozpocznie Treyarch dystrybucję popremierowej zawartości do Call of Duty: Black Ops IV.

Legendarna mapa Nuketown pojawi się w Call of Duty: Black Ops IV po premierze samej gry w formie darmowego rozszerzenia. Treyarch przedstawiło swój plan wspierania strzelanki nową zawartością. Na początek zaplanowano właśnie wspomnianą lokację, która ukaże się w zmodernizowanej formie. W przygotowaniu są już również specjaliści, spośród których pierwszy zadebiutuje w grudniu.

W dalszej kolejności gracze mogą liczyć na rozmaite aktualizacje trybu Blackout, czyli modułu battle royale. "Jest tak wiele miejsc, w które chcemy podążyć z tym trybem. Mapy i zasady rozgrywki, których doświadczycie na premierę, są dopiero początkiem. Będziemy wspierali społeczność aktualizacjami map, dodatkami i nowymi modułami dla wszystkich" - zapowiada Treyarch.

Nabywcy Call of Duty: Black Ops IV mogą ponadto liczyć na wydarzenia - okresowe i ograniczone czasowo. "Warto podkreślić, że wraz z premierą Black Ops IV dostarczymy zupełnie nowy poziom wsparcia społeczności zaangażowanie, które przerośnie wszystko, co do tej pory robiliśmy" - dodaje Treyarch.

Call of Duty: Black Ops IV zadebiutuje 12 października na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
Call of Duty: Mobile jeszcze w tym roku trafi na iOS i Androida
RAGE 2 bez rozdzielczości 4K na Xboksie One X i PlayStation 4 Pro
Devil May Cry V – DLC Bloody Palace zadebiutuje na początku kwietnia
najnowsze