News

Dark Souls: Remastered – za kilka dni wystartują testy sieciowe na Nintendo Switch

LM, 19.09.2018 19:10 0

Zapowiada się kilka wieczorów w Parafii Nieumarłych.

Ważna informacja dla posiadaczy konsol Nintendo Switch zainteresowanych odświeżoną pierwszą odsłoną serii Dark Souls. Na Tokyo Game Show 2018 Bandai Namco Entertainment ogłosiło harmonogram testów obciążeniowych sieci dla Dark Souls Remastered na hybrydowej konsoli.

Testy wystartują w najbliższy piątek 21 września i potrwają do niedzieli 23 września włącznie. Dostęp do testowego buildu będzie możliwy jedynie przez trzy godziny każdego dnia, a już dzisiaj zainteresowani mogą pobrać klienta gry z Nintendo eShop. Testy dla europejskich serwerów zaplanowano na godziny 19:00 – 22:00 czasu polskiego.

W trakcie testów wyruszymy do Parafii Nieumarłych, gdzie dostępna będzie pełna zawartość zarówno dla rozgrywki singlowej, jak i tryb sieciowy. Uczestnicy mogą spodziewać się wielu nieprawidłowości w module sieciowym, który to zostanie poddany sporym obciążeniom.

Dark Souls Remastered ukaże się 19 października na Nintendo Switch. Tytuł celuje w wydajność na poziomie 30 FPS z maksymalną rozdzielczością Full HD, gdy konsola jest zadokowana i HD Ready w trybie przenośnym.

najnowsze