News

Assassin's Creed III Remastered w Przepustce Sezonowej do Odyssey

LM, 14.09.2018 11:22 0

Ubisoft ujawnił szczegóły popremierowego wsparcia dla nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed.

Trzy tygodnie dzielą nas do rynkowego debiutu najnowszej gry z serii Assassin’s Creed – Odyssey. Osadzona w antycznej Grecji przygoda ukaże się już 5 października na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, ale Ubisoft w najnowszym wideo przekonuje, że premiera gry będzie tylko początkiem. Francuska firma ujawniła zawartość Przepustki Sezonowej do Odyssey, a także poinformowała o nowinkach, które będą regularnie trafiać na serwery w formie darmowych aktualizacji. Ceny Season Passa jeszcze nie ujawniono, ale całość bez wątpienia zapowiada się obiecująco.

Właściciele Przepustki Sezonowej otrzymają dostęp do dwóch obszernych rozszerzeń gry Assassin’s Creed – Legacy of the First Blade i The Fate of Atlantis, a także zremasterowanej wersji gry Assassin’s Creed III. Wspomniane dodatki będą udostępniane w formie trzech epizodów dla każdego z rozszerzeń, co około 6 tygodni od premiery pierwszego rozdziału nowej historii. Zaplanowane na grudzień 2018 roku Legacy of the First Blade pozwoli nam walczyć u boku pierwszego członka Zakonu Asasynów, który korzystał z ukrytego ostrza. Pierwszy epizod The Fate of Atlantis trafi na serwery wiosną 2019 roku, a cała historia skupia się na losach tytułowej Atlantydy. Obok tego w marcu na rynek trafią Assassin’s Creed III Remastered oraz Assassin’s Creed Liberation Remastered, które posiadacze Przepustki otrzymają bezpłatnie, a pozostali zainteresowani będą mogli zakupić osobno. Odświeżona trzecia odsłona serii zaoferuje wszystkie dodatki, a także masę usprawnień oprawi wizualnej, na czele ze wsparciem dla technologii HDR.

Jeśli nie zdecydujecie się na zakup Season Passa, to i tak nie powinniście się nudzić. Ubisoft zapowiedział serię dodatkowych zadań fabularnych The Lost Tales of Greece, które będą udostępniane na serwerach pomiędzy kolejnymi odcinkami pełnoprawnych rozszerzeń. Dodatkowo w Assassin’s Creed Odyssey regularnie będą pojawiać się nowi najemnicy i statki do pokonania oraz kontrakty, a za ich wykonanie otrzymamy specjalną walutę. Obok tego Ubisoft zapowiedział także tryby New Game+ i Discovery Tour, a także specjalne zadania, podczas których stawimy czoła rozmaitym stworom znanym z greckiej mitologii.

najnowsze