News

Demo Forza Horizon 4 zostanie udostępnione jeszcze dziś

Małgorzata Trzyna, 12.09.2018 13:10 0

Kilka tygodni na wypróbowanie gry przed premierą.

Microsoft i PlayGround Games jeszcze dziś (12 września) udostępnią demo Forza Horizon 4 na stronie microsoft.com. Z zamieszczonego opisu nie wynika, co dokładnie będziemy mogli w demie przetestować, ale z pewnością pozwoli nam ono przekonać się w praktyce, co będzie mieć do zaoferowania pełna wersja gry oraz sprawdzić, jak nasze komputery sobie z nią będą radzić. Warto dodać, że wymagania sprzętowe są takie same, jak w przypadku Forza Horizon 3.

W Forza Horizon 4 zwiedzimy historyczne zakątki Brytanii, ścigając się w otwartym świecie, dokonując kaskaderskich wyczynów, tworząc lub po prostu eksplorując świat dzielony z innymi graczami. Dzięki dynamicznym porom roku największy motoryzacyjny festiwal świata zmieni się całkowicie. Gra pozwoli zarówno na zabawę solo, jak i stworzenie drużyny z innymi. W Forza Horizon 4 znajdziemy 450 różnych modeli samochodów do zebrania i zmodyfikowania.

Premiera Forza Horizon 4 planowana jest na 2 października.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.