Tales of Crestoria zapowiedziane, zobacz pierwszy teaser trailer

Małgorzata Trzyna, 11 września 2018 14:21 0

Tales of Crestoria zmierza na urządzenia z iOS i Androidem.

Bandai Namco zapowiedziało nową grę mobilną z serii Tales of - będzie to Tales of Crestoria. Ogłoszeniu towarzyszy nowy trailer, na którym główny bohater - młody człowiek o blond włosach - chwyta za eksplodujący płomieniami miecz. Na trailerze oraz oficjalnej stronie możemy znaleźć hasło "musisz żyć, nawet jeśli to samo w sobie jest grzechem", co wskazuje na tematykę, jaka zostanie poruszona w grze. Tales of Crestoria powstaje przy współpracy Bandai Namco Entertainment, studia anime Kamikaze Douga oraz popularnego DJ-a i kompozytora, Yasutaki Nakaty.

Więcej informacji o Tales of Crestoria możemy spodziewać się 22 września na Tokyo Game Show 2018. Grę zapowiedziano na razie wyłącznie na rynek japoński, ale skoro poprzednie mobilne odsłony Tales of trafiły na Zachód, prawdopodobnie ta nie będzie wyjątkiem.

Sferis.pl gra z Bandai na tegorocznym Pyrkonie
Zapowiedziano Very Little Nightmares – mobilny prequel platformówki z 2017 roku
Tekken 7 w najnowszej paczce tanich gier od Humble Bundle
Plotka: Autor Gry o Tron – George R. R. Martin – napisał scenariusz dla kolejnej, niezapowiedzianej gry twórców Sekiro – From Software
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.