News

Bossa Studios zapowiada The Bradwell Conspiracy - grę skupiającą się na fabule

Małgorzata Trzyna, 31.08.2018 17:41 0

The Bradwell Conspiracy trafi na liczne platformy, data premiery jeszcze nie została ogłoszona, ale mamy nowy trailer i screeny.

Bossa Studios i zespół A Brave Plan ogłosili, że pracują nad przygodową grą The Bradwell Conspiracy, w której najważniejsza będzie fabuła. W The Bradwell Conspiracy przenosimy się do roku 2026. Podczas przesilenia letniego Bradwell Electronics świętuje start inicjatywy "Clean Water" - dzięki której świat się zmieni na lepsze - oraz otwarcie prestiżowego Muzeum Stonehenge. Jednakże wraz z rozwojem wydarzeń coraz silniej czujemy, że coś jest nie w porządku. W końcu palące światło ogarnia pokój. Budzimy się zdezorientowani, z wysuszonym gardłem. Wkrótce w ruinach znajdujemy kolejną ocaloną osobę imieniem Amber, która jednak tkwi po drugiej stronie zamkniętych drzwi. W dwójkę musimy znaleźć sposób, by się wydostać, ale zagłębiając się coraz bardziej w sekretne podziemia firmy, odkrywamy obrzydliwą prawdę. Stopniowo dowiadujemy się, co było przyczyną eksplozji, odkrywamy tajemnicę Stonehenge i poznajemy prawdziwe oblicze firmy Bradwell.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.