News

Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED dobrze wie, że wielu z was nienawidzi FPP

Katarzyna Dąbkowska, 29.08.2018 09:47 29

Nie zamierza jednak zmieniać decyzji.

Cyberpunk 2077 w końcu został zaprezentowany na najnowszym gameplayu. Wcześniej mogli go zobaczyć jedynie dziennikarze przybywający między innymi na targi w Stanach Zjednoczonych i Kolonii. Nie każdemu przypadł do gustu nowy styl rozgrywki, jaki oferuje produkcja. Teraz wszystko będzie widziane z perspektywy pierwszej osoby. Jak mówi projektant zadań, Patrick Milss, CD Projekt RED dobrze wie, że taki pomysł nie każdemu się spodobał. Nie spodziewajcie się jednak zmiany decyzji w tym temacie:

- Jesteśmy bardzo stanowczy, jeśli chodzi o tę decyzję. Jesteśmy jednak również świadomi, że wielu ludzi nie lubi perspektywy pierwszej osoby, a istnieje niewielka liczba osób, które z różnych przyczyn nie mogą grać w gry FPP.

Mills zapewnił, że CD Projekt RED będzie robił wszystko, żeby ułatwić takim graczom rozgrywkę. Firma skupi się między innymi na tworzeniu łatwiejszych poziomów trudności. Choć twórcy nie zamierzają zmieniać swojej decyzji na temat FPP, chcą również, by wszyscy gracze mogli cieszyć się rozgrywką. Jak wyjdzie naprawdę, zobaczymy dopiero po premierze. Cyberpunk 2077 nie ma jednak ustalonej daty debiutu.

najnowsze