Ubisoft zapowiedział reboot serii The Settlers

LM
2018/08/22 17:23

A jeszcze w listopadzie na platformę Uplay trafi połączone wydanie wszystkich części cyklu.

Ubisoft zapowiedział reboot serii The Settlers

Dobra wiadomość dla fanów strategii The Settlers. Podczas targów gamescom 2018 w Kolonii firma Ubisoft ogłosiła, że studio Blue Byte pracuje nad kolejną odsłoną cyklu, który pojawi się na rynku jesienią 2019 roku jako The Settlers.

Tytuł po raz kolejny przeniesie nas do fantastycznego średniowiecznego uniwersum, gdzie poznamy historię osadników zmuszonych do opuszczenia swojej ojczyzny w wyniku tajemniczego trzęsienia ziemi. Gra powstaje z myślą o PC, a jej oprawę graficzną wykreowano na silniku Snowdrop, z którego korzysta m.in. The Division.

GramTV przedstawia:

Obok tego dowiedzieliśmy się także, że już 15 listopada na platformie Uplay pojawi się połączone wydanie wszystkich siedmiu części cyklu – The Settlers History Collection - zawierające gry: The Settlers, The Settlers II, The Settlers III, The Settlers IV, The Settlers: Dziedzictwo królów, The Settlers: Narodziny imperium oraz The Settlers 7: Droga do królestwa. Każda z nich otrzyma specjalną łatkę zapewniającą kompatybilność z najnowszymi systemami operacyjnymi, a także komplet dodatków, usprawnień i popremierowych aktualizacji. Poszczególne elementy pakietu będzie można zakupić osobno, a pierwsza część serii The Settlers pojawiła się już w ofercie Uplay.

Komentarze
5
sc
Gramowicz
23/08/2018 13:17

SETTLERS ONE SETTLERS ONE1111!!!  <3 Kocham i czekam. 

Kresegoth
Gramowicz
23/08/2018 10:09
Numenpl napisał:
21 minut temu, shatanshakira napisał:

Wreszcie ukochane Settlersy ,gra z dzieciństwa.....miliony wspomnień oby wyszły na prawde mega i przywróciły dawny blask serii

Ogólnie jedyna spier!@#!@#! część serii to część piąta, bo 6 i 7 to bardzo dobre gry.Niestety w przypadku siódemki Uplay zrobił swoje.

No właśnie choćby przez wzgląd na sytuację siódemki nie jarałbym się rebootem. Uplay będzie wymagany także i tu.

Numenpl
Gramowicz
22/08/2018 23:28
21 minut temu, shatanshakira napisał:

Wreszcie ukochane Settlersy ,gra z dzieciństwa.....miliony wspomnień /emoticons/smile.png" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" /> oby wyszły na prawde mega i przywróciły dawny blask serii /emoticons/smile.png" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

Ogólnie jedyna spier!@#!@#! część serii to część piąta, bo 6 i 7 to bardzo dobre gry.Niestety w przypadku siódemki Uplay zrobił swoje.

shatanshakira
Gramowicz
22/08/2018 23:05

Wreszcie ukochane Settlersy ,gra z dzieciństwa.....miliony wspomnień :) oby wyszły na prawde mega i przywróciły dawny blask serii :)

MisioKGB
Gramowicz
22/08/2018 18:44

Nie wiem skąd oni dorwali tak ładną a500, ale chce ją mieć, a oba trailery niesamowite ;d jaram się :)