Assassin's Creed Odyssey - nowe zwiastuny pokazują bitwy, pojedynki i walkę na morzu

Małgorzata Trzyna
2018/08/21 19:52
6
0

Ubisoft przygotował dwie wersje zwiastuna - po jednej dla każdego z grywalnych bohaterów.


Z okazji Gamescomu 2018, Ubisoft udostępnił dwa nowe trailery Assassin's Creed Odyssey, po jednym dla Alexiosa i Kassandry, którymi będziemy mogli pokierować w grze. Zwiastun pokazuje, z jakimi niebezpieczeństwami będziemy musieli się zmierzyć w starożytnej Grecji - ziemi ukształtowanej przez bogów, lecz zniszczonej od wewnątrz. Możemy zobaczyć sceny z dużej bitwy, pole walki zasłane trupami, pojedynki, zmagania z dzikimi zwierzętami, ostrzeliwanie wrogich statków na morzu, a także postać (prawdziwą Meduzę?) z wijącymi się na głowie wężami zamiast włosów. Na koniec dowiadujemy się, że dni bohaterów są policzone... ale przecież nie poddamy się tak po prostu. Odyseja rozpocznie się 5 października. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One.

Assassin's Creed Odyssey - nowe zwiastuny pokazują bitwy, pojedynki i walkę na morzu

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
22/08/2018 16:20
marcino312 napisał:

Od unity to już nie assassin dla mnie. Nowy assassin to poprostu kopia origins do pewnego stopnia. Teraz grałem w black flag najgorsze były wysepki i jakieś skarby tam do zebrania(męczące) ale fabuła szczególnie końcówka mocna była 

Unity bło spoko jeśli chodiz o mechanikę i fabułę, ale 2 razy miałem rage quita na tym smaym bugu. Jeszcze w Syndicate chciałem pograć, bo fajny kliamat i okres, ale jak widizałem do czego ta seria i nieudolnosc programistyczna UbiSoftu zmierza to przerzuciłem się na ogladanie u innych.

Usunięty
Usunięty
22/08/2018 16:18
Headbangerr napisał:
NemoTheEight napisał:

A coś o skradaniu? Bo coraz bardizje sie z tego God of War robi. Ta, w grze, któa przypominam, polagea na odkrywaniu wspomnień przodków należących do Asasynów, walczmy z dizesiatkami przecwników i demonami. Idę pograć w trylogię Ezio i doprawić Black Flagiem, gdzie skradania może było mało,ale to miało sens. No i nie bło kompletnych pierdół jak walki z Annubisami i Meduzami.

Współczuję wszystkim przywiązanym do klasycznych części, bo seria najwyraźniej odlatuje w zupełnie nowym kierunku. Jednocześnie szykuję już gotówkę, bo wreszcie jest dla mnie interesująca XD

No wiesz ja tam nie mówię,z ę to będize zła gra, bo jako gracz nigdy sie nie ograniczałem do gier jednego gatunku (bardziej do gier, do których wszystkie DLC sa w SP i nie trzeba sobie sprowadzać sześciopaka energetyków z USA, zęby coś tam dostać: :) ). Pamietam też jak fani narzekali, ze AC to ciągle to samo w nowych ubrankach i jak pisalem, zę nieprawda wymieniajać nowosci w kolejnych grach. Jasne, posłuchali więksozsci, zrobili wieksze zmiany. No, ale kurczę. Każda seria czegokolwiek ma rdzeń, któego się nie zmienia, ewentualnie w spin-offach można. Zresztą nawet spin-off musi być oparty na tych samych zasadach świata (o ile to nie multiwersum jak w DC, czy Marvelu). Jak mamy gry na kanwach wydarzeń historycznych i operamy je na świecie relanym to nie możemy tam  mieszać Bogów i demonów. No, chyba, że to wszystko są albo ahlucynasje, albo nagle okazało się, że Pierwsza Cywilizacja przetrwała w fizycznej wformie i nie do końca przypominałą ludzi.

MisioKGB
Gramowicz
22/08/2018 09:48

Ja pogram na bank, Origins dostałem od żony na urodziny, bez gift ever, i w Odyssey będę grał z wypiekami na twarzy ;d tylko niech głosy postaci poprawią, bo aktualnie ich poziom jest równy z dnem Rowu Mariańskiego.
Trwa Wczytywanie