Felieton

Zapowiedziano Inmost, platformówkę, w której losy trzech bohaterów połączy wspólny cel — ucieczka z opanowanego przez zło zamku

LM, 19 sierpnia 2018 18:40 1

Zobacz pierwszy zwiastun i garść screenów. Premiera w 2019 roku.

Firma Chucklefish zapowiedziała najnowszą produkcję litewskiego studia Hidden Layer Games – Inmost, czyli pixelartową platformówkę w realiach fantasy. Gra ukaże się w 2019 roku, ale wydawca nie wskazał jeszcze listy dedykowanych platform sprzętowych. Zamiast tego do sieci trafił pierwszy zwiastun tytułu, a także garść screenów, które załączyliśmy do niniejszej wiadomości.

W toku rozgrywki trafimy do starego i pozornie opuszczonego zamku, który opanowały złe moce. Tam jako jeden z trzech protagonistów – samotna dziewczynka, mężny rycerz czy karmiąca się bólem kreatura – dołożymy wszelkich starań, by opuścić jego mury. Twórcy Inmost zaznaczają, że wątki fabularne poszczególnych protagonistów łączą się w zaskakujący sposób, a podczas zabawy czeka nas masa eksploracji, zagadek środowiskowych oraz bohaterowie dysponujący unikalnymi cechami, wymuszający na nas odpowiedni styl gry.

Amy Sorel bohaterką następnego DLC do SoulCalibur VI
Chińscy gracze kupują Apex Construct, bo myślą, że to Apex Legends
Star Citizen prawdopodobnie bez obsługi ray-tracingu w czasie rzeczywistym
Tekken 7 otrzyma dwa pakiety DLC tego samego dnia
najnowsze