News

Zapowiedziano Inmost, platformówkę, w której losy trzech bohaterów połączy wspólny cel — ucieczka z opanowanego przez zło zamku

LM, 19.08.2018 18:40 1

Zobacz pierwszy zwiastun i garść screenów. Premiera w 2019 roku.

Firma Chucklefish zapowiedziała najnowszą produkcję litewskiego studia Hidden Layer Games – Inmost, czyli pixelartową platformówkę w realiach fantasy. Gra ukaże się w 2019 roku, ale wydawca nie wskazał jeszcze listy dedykowanych platform sprzętowych. Zamiast tego do sieci trafił pierwszy zwiastun tytułu, a także garść screenów, które załączyliśmy do niniejszej wiadomości.

W toku rozgrywki trafimy do starego i pozornie opuszczonego zamku, który opanowały złe moce. Tam jako jeden z trzech protagonistów – samotna dziewczynka, mężny rycerz czy karmiąca się bólem kreatura – dołożymy wszelkich starań, by opuścić jego mury. Twórcy Inmost zaznaczają, że wątki fabularne poszczególnych protagonistów łączą się w zaskakujący sposób, a podczas zabawy czeka nas masa eksploracji, zagadek środowiskowych oraz bohaterowie dysponujący unikalnymi cechami, wymuszający na nas odpowiedni styl gry.

najnowsze