News

Zapowiedziano Inmost, platformówkę, w której losy trzech bohaterów połączy wspólny cel — ucieczka z opanowanego przez zło zamku

LM, 19.08.2018 18:40 1

Zobacz pierwszy zwiastun i garść screenów. Premiera w 2019 roku.

Firma Chucklefish zapowiedziała najnowszą produkcję litewskiego studia Hidden Layer Games – Inmost, czyli pixelartową platformówkę w realiach fantasy. Gra ukaże się w 2019 roku, ale wydawca nie wskazał jeszcze listy dedykowanych platform sprzętowych. Zamiast tego do sieci trafił pierwszy zwiastun tytułu, a także garść screenów, które załączyliśmy do niniejszej wiadomości.

W toku rozgrywki trafimy do starego i pozornie opuszczonego zamku, który opanowały złe moce. Tam jako jeden z trzech protagonistów – samotna dziewczynka, mężny rycerz czy karmiąca się bólem kreatura – dołożymy wszelkich starań, by opuścić jego mury. Twórcy Inmost zaznaczają, że wątki fabularne poszczególnych protagonistów łączą się w zaskakujący sposób, a podczas zabawy czeka nas masa eksploracji, zagadek środowiskowych oraz bohaterowie dysponujący unikalnymi cechami, wymuszający na nas odpowiedni styl gry.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.