Felieton

Little Dragons Cafe z nowym zwiastunem

Katarzyna Dąbkowska, 18 sierpnia 2018 11:00 0

Tym razem możemy dowiedzieć się więcej na temat świata przedstawionego w grze.

Little Dragons Cafe ma pojawić się już wkrótce, więc twórcy postanowili udostępnić serię wideo prezentującą główne założenia rozgrywki. W najnowszym filmie możemy usłyszeć nieco więcej na temat świata zaprezentowanego w grze. Początkowo gracze będą mieli bardzo mały obszar do zwiedzenia, jednak wraz z postępem rozgrywki będą odkrywać nowe elementy świata.

Początkowo smok będzie mógł odwiedzać małe jaskinie, jednak później będzie większy. Pozwoli to na odsuwanie kamieni czy eliminowanie innych przeszkód stojących na drodze do groty. Przykładem może być chociażby sterta patyków, która możecie zobaczyć na zwiastunie.

Little Dragons Cafe pojawi się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Data premiery zapowiadana jest na przyszły tydzień, 24 sierpnia. Produkcją zajmują się Toybox Inc. oraz Aksys Games.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.