News

Overwatch - Blizzard zapowiedział kolejny darmowy weekend w grze

Katarzyna Dąbkowska, 17.08.2018 23:11 0

Jeśli nie macie planów na przyszły weekend, a chcielibyście wypróbować swoich sił na mapach, będzie na to świetna okazja.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, by zagrać w Overwatch, teraz będzie na to najlepszy czas. Twórcy gry zapowiedzieli właśnie, że mają zamiar udostępnić kolejny raz swoją produkcję całkowicie za darmo w przyszły weekend. Akcja rozpocznie się 23, a zakończy 27 sierpnia. Dotyczy to zarówno wersji na PC, jak i PlayStation 4 i Xboksa One.

Grę można pobrać za darmo z poziomu aplikacji Blizzard Battle.net, ze sklepu PlayStation Store oraz Microsoft Store. Podczas darmowego weekendu gracze będą mogli zagrać wszystkimi dostępnymi w grze postaciami. Będą mogli odwiedzić również wszystkie dostępne mapy. Postępy z rozgrywki będą mogły być, jak zwykle, przeniesione do pełnej wersji, jeśli użytkownik zdecyduje się na jej zakup.

Overwatch wciąż jest niezwykle popularną grą. Produkcja pojawiła się na rynku w maju 2016 roku. Nie tak dawno jednak Blizzard poinformował oficjalnie, że ostatnie mecze finałowe obejrzało w sumie 11 milionów graczy na całym świecie.

najnowsze