Felieton

Powieść God of War zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

LM, 06 sierpnia 2018 18:20 0

Kto lepiej odda relację pomiędzy Kratosem i Atreusem niż ojciec reżysera gry?

Na najnowszą odsłonę przygód Kratosa wielbicielom konsol Sony i serii God of War przyszło czekać ponad 8 lat. Ta zdobyła uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów, a przy tym odniosła komercyjny sukces. Jeśli po ograniu jednego z najlepszych tytułów ekskluzywnych na konsole PlayStation 4 dalej nie macie dosyć boga wojny, to z pewnością zainteresuje Was fakt, że już niedługo, a konkretnie 28 sierpnia, do sprzedaży trafi powieść God of War. Jej autorem jest James M. Barlog, a zbieżność nazwisk to nie przypadek – za książkę odpowiada ojciec reżysera serii God of War Cory'ego Barloga.

Wprawdzie omawiana tu publikacja nie powinna niczym zaskoczyć tych, którzy spędzili długie godziny w krainach wyjętych z mitologi nordyckiej, ale może być ciekawym substytutem dla wszystkich, których seria intryguje, ale nie na tyle, by skusić się na zakup konsoli. Książka zadebiutuje 28 sierpnia, ale można już zamówić ją przedpremierowo – z cyfrową wersję zapłacimy niespełna 10 dolarów (ok. 36 PLN), a wydanie fizyczne wyceniono na około 15 dolarów (ok. 55 PLN). W planach jest także wydanie audiobooka. Jeśli pojawią się doniesienia o polskim przekładzie powieści, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.